Зошто Изберете нас

  • mm1
  • mm2
  • mm3
  • mm5
  • mm6
  • mm4

добредојде во нашата компанија

Ningbo Maxwin Хардвер копродукции, Ltd е лоцирана во Ningbo град, провинција Жеџијанг, кој е отворен југоисточниот град Zhejiang.We се посветени да се биде професионален приклучоци и вибрациски клучеви за навртки снабдувач. Имаме професионален тим се развие и дизајн за да се обезбеди 3D производи дизајн и дизајн на пакувањето услуги бесплатно. Прилагодено барање производи се прифатени во нашата компанија. Ние, исто така, даваат пакување услуги, особено за клиенти кои купуваат различни алатки од различни добавувачи да се направи свој алатка комплети. Нашите соработувале фабрика зафаќа површина од 2.600 квадратни метри, Ние сопствени напредна опрема и искусни технички тим. И ние имаме строг систем за управување со квалитетот. Задоволни сме да се направи примероци за вас откако ќе го добиеме договор за цената. Користење на нашата професионална услуга за да се обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги за сите клиенти од целиот свет. Ние секогаш се на висок квалитет како нашата мисија.